Nástrojár na vstrekovacie formy na plasty

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
januar 2017
Ponúkaný plat (brutto)
Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Skusenosti s pracou na vstrekovacich formach na plasty
-Schopnost citania technickych vykresov
-Samostatne dopasovanie po modifikacii, kontrola upravovanych casti formy
-Montaz a demontaz vstrekovacich foriem

-Korektny pristup k zamestnancom / Plnenie dohod
-Motivujuce platove ohodnotenie a preplacanie moznych nadcasov
-Prispevok na dopravu / ubytovanie v pripade nutnosti dochadzat do prace z inej vzdialenej lokality, alebo v pripade relokacie
-Moznost vyuzitia kurzu anglickeho / franc. jazyka priamo na pracovisku
-13.plat
-Prispevok na 3. pilier
-Extra bonus - variabilna zlozka v zavislosti od vykonu a kvality prace
-Vyborne renome spolocnosti, zahranicny manazment

Svoj zivotopis s uvedenim nazvu pozicie prosim zasielajte na e-mail adresu: info@jobmanagement.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 51 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nasim klientom je zahranicna spolocnost zaoberajuca sa vyrobou, opravou, udrzbou a upravou foriem pre vstrekovacie lisy pre automobilovy priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nastrojar, strojarstvo, vyroba plastovych komponentov

Vodičský preukaz

B

-Flexibilita
-Samostatnost
-Spolahlivost
-Zodpovednost
-Odolnost voci stresu

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Job Management,s.r.o
Záhumenice 1
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beatrix Jalšovská
Tel.: 00421 905 653 098
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2767371   Dátum zverejnenia: 7.12.2016