Nástrojár pre vstrekolisovacie formy na plasty

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujuce ohodnotenie, Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Skusenosti s nastrojarskou pracou na vstrekolisovacich formach na plasty
-Schopnost citania technickych vykresov
-Nastavovanie, udrzba, uprava a oprava vstrekolisovacich plastovych foriem
-Samostatne dopasovanie foriem po modifikacii, kontrola upravovanych casti formy
-Montaz a demontaz vstrekolisovacich foriem

-Praca v jednosmennej prevadzke
-Korektny pristup k zamestnancom / Plnenie dohod
-Motivujuce platove ohodnotenie a preplacanie moznych nadcasov
-Prispevok na ubytovanie v pripade nutnosti relokacie
-Moznost vyuzitia kurzu anglickeho jazyka priamo na pracovisku
-13.plat
-Prispevok na 3. pilier
-Extra bonus - osobna variabilna zlozka v zavislosti od vykonu a kvality prace
-Vyborne renome spolocnosti, zahranicny manazment
-Garancia dlhodobej prace, odborneho a platoveho rastu a perspektivy stabilnej prace

Svoj zivotopis s uvedenim nazvu pozicie prosim zasielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nasim klientom je zahranicna spolocnost zaoberajuca sa opravou, udrzbou a upravou foriem pre vstrekovacie lisy pre automobilovy priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nastrojar, strojarstvo, vyroba plastovych komponentov

Vodičský preukaz

B

-Flexibilita
-Samostatnost
-Spolahlivost
-Zodpovednost
-Odolnost voci stresu

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2767371  Dátum zverejnenia: 2.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujuce ohodnotenie, Predmetom osobného stretnutia