Manažér oddelenia priemyselného inžinierstva (automotive)

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany
Termín nástupu
podľa možností uchádzača
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude zodpovedný za riadenie oddelenia Priemyselné inžinierstvo u klienta, zabezpečovanie vzťahov s dodávateľmi pre riadenie a údržbu inštalovaných zariadení.
Nadriadený na pozícii: Operations manager
Podriadený: Elektrotechnický a mechanický inžinier

- zabezpečenie vzťahov s dodávateľmi pre riadenie a údržbu inštalovaných zariadení
- analýza efektivity funkčných strojov
- spolupráca s oddelením Industrial Engineering (Priemyselné inžinierstvo) pri definovaní výrobných procesov v súvislosti s novými produktami
- sledovanie procesov výstavby vzniku, zavádzania nových technológií a dodržiavania dohodnutých termínov
- identifikácia strojov, zariadení, príslušenstva zadefinovaním podrobných technických vlastností, ktoré majú byť zavedené v závode pre získanie potrebných výrobných kapacít a zlepšovanie výrobných procesov
- zabezpečenie testovania, prijatia a zavedenia strojov, zariadení a príslušenstva do procesov výroby
- riadenie nákladov a hľadanie optimálnych riešení v dosiahnutí redukcie nákladov v sektore výroby a údržby.
- koordinácia spustenia výroby nových výrobných liniek/ nových výrobných artiklov.
- dohliadanie na dodržiavanie kvality a BOZP

- výhody stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- flexibilný pracovný čas (fix 8:00-15:00)
- aktívne využívanie cudzieho jazyka

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- prax na podobnej pozícii vo výrobnom závode
- prax s vedením ľudí
- technické znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky a mechaniky
- skúsenosti s údržbou výrobných zariadení
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- zručnosť s plánovaním rozpočtu.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2773171  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci