Riaditeľ pobočky mezdinárodnej spoločnosti s francúzskym jazykom

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, rozvoj stratégie a dlhodobých cieľov spoločnosti;
• riadenie pobočky s cca 20 zamestnancami, ktorá je súčasťou medzinárodnej spoločnosti,
• vypracovanie, sledovanie a dodržiavanie rozpočtu spoločnosti, vysvetľovanie odchýlok, prezentovanie mesačných ukazovateľov;
• zabezpečenie prevádzkyschopnosti, hospodárnosti a bezpečnosti spravovaných technických zariadení v zmysle platnej legislatívy, realizovanie obhliadky terénu min. jedenkrát mesačne (kontrola OPPI, stav zariadení...);
• zabezpečenie plnenia zmluvne poskytovaných služieb;
• riadenie, hodnotenie a motivovanie zamestnancov spoločnosti v súlade s politikou spoločnosti, vykonávanie ročných hodnotiacich pohovorov svojich zamestnancov a navrhovanie spôsobu ich odmeňovania;
• pravidelné oboznamovanie sa a výkon činností v súlade s platnou internou dokumentáciou IMS a aplikovanie Kódexu manažérskeho správania do všetkých aspektov svojej činnosti;
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP (vrátane používania OOPP), ochrany životného prostredia, ochrany pred požiarmi a hospodárenia s energiami.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- práca pre silného hráča v oblasti energetiky
- vzdelávacie aktivity a sociálny balík

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu v slovenskom jazyku na e-mail adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER Slovakia, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• prax na vedúcej pozícii minimálne 5 rokov
• manažérske zručnosti a skúsenosti, organizačné a riadiace schopnosti,
• schopnosť prijať zodpovednosť, rozhodnosť a odolnosť voči psychickej záťaži,
• organizačné, riadiace schopnosti a komunikačné zručnosti;
• samostatnosť, dôslednosť;
• flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2646510  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme pri osobnom pohovore