Zvárač TIG/CO2 - lokalita Humenné, Spišská Nová Ves (4-7€/hod)

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Humenné, okres Levoča, okres Poprad, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4-7€/hod + preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov so skúškou ZM-1 do Humenného a Spišskej Novej Vsi pre nášho klienta, úspešnú rakúsku spoločnosť.

- Zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie)
- Zváranie veľkorozmerných komponentov
- Zváranie pod ochrannou atmosférou, elektródou, (oceľ, nerez)
- Veľkosť zvarov 3 – 20 mm
- Rovnanie plameňom

- Práca v kmeňovom stave spoločnosti
- Možnosť práce na TPP alebo na živnosť
- Pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Preplácané nadčasy
- Práca na 2 zmeny
- Ročné zvyšovanie platu

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, zahraničnú strojársku spoločnosť, zaoberajúcu sa výrobou strojárskych dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

• vyučený v strojárskom odbore
• znalosť technickej dokumentácie
• prax so zváraním konštrukčných celkov
• zváračský preukaz s platným certifikátom
• Prax v danej oblasti nutná

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2464796  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4-7€/hod + preplácané nadčasy