Majster výroby v potravinárstve

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
okres Humenné, okres Michalovce, okres Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a zabezpečenie technologických predpisov pri výrobe
- dohliada na chod strojných zariadení
- zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a hygienu vo výrobnom procese
- včasné a presné vedenie predpísanej evidencie
- presné dodržiavanie pracovného postupu jednotlivých procesov
- organizuje a riadi činnosť pracovníkov na zverenom úseku;
- práca so systémom SAP

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
- bohatý sociálny program

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- minimálne 2 roky praxe na podobnej pozícii
- znalosť HACCP, ISO 9001
- skúsenosť so systémom SAP výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2352963  Dátum zverejnenia: 13.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci