Operátor výrobní linky na HPP - práce v Praze!

Job Leader Europe

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Praha, Okres Benešov, Okres Kolín, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
28.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
480 - 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- balení zboží a lehké manuální práce na výrobní lince
- míchání těsta a další těžší manipulační práce pro muže

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování zajištěno a hrazeno v místě výkonu práce
- doprava hrazena
- nabízíme 480 - 500 eur/měsíc
- možnost měsíčního bonusu
- dotované stravování
- práce 12h dlouhý/krátký týden (vč. víkendů)
- práce vhodná hlavně pro ženy, mužům nabízíme manipulačně náročnější uplatnění
- příjemný kolektiv
- stabilní práce na hlavní pracovní poměr
- nástup co nejdříve!

Informace o náboru

Jsme slovensko - česká společnost a pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče na pozice Operátor montáže.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost působící v potravinářském průmyslu / výrobě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav
- pečlivost
- zodpovědnost
- pravidelnou docházku
- práxe v potravinářství výhodou
- potravinářský průkaz podmínkou (možnost dodělat)
- ochotu přestěhovat se za prací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2248362  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 - 500 EUR/měsíc