Technik oprav elektroniky 740 - 1000 euro - práce v Praze!

Job Leader Europe

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
28.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
740 - 1000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché vyhledávání závad elektro přístrojů - slaboproud
- odstraňování závad
- práce dle manuálu
- práce s interním systémem / databáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v dynamické mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení 740 - 1000 euro
- dlouhodobá spolupráce
- dotované závodní stravování
- benefity – 13. plat a 5 týdnů dovolené
- ubytování zajištěno a hrazeno v místě výkonu práce
- doprava zajištěna

Informace o náboru

Jsme slovensko - česká společnost a hledáme vhodné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu – opravy elektroniky, diagnostiky atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se servisem slaboproudé elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU elektro nebo praxe v elektro průmyslu (výroby/opravy)
- v případě žen - jednodušší obsah práce a podmínkou alespoň zkušenost v elektro oboru
- manuální zručnost a pečlivost
- základy AJ
- trestní bezúhonnost
- ochota pracovat na 2 směny Po-Pá
- ochota přestěhovat se za prací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2248147  Dátum zverejnenia: 11.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1000 EUR/měsíc