Manipulačný pracovník - VZV, retrak

Job Leader Europe

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prenášanie a manipulácia s pneumatikami
- práca náročná na fyzickú kondíciu
- dve pracovné zmeny: ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.2.2015

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú logistickú spoločnosť so sídlom v Senci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý fyzický stav
- ochota k manuálnej práci
- spoľahlivosť
- POTREBNÉ MAŤ VLASTNÚ MOŽNOSŤ DOPRAVY - práca vykonávaná v logistickom parku Senec
- nástup možný ihneď
- platný preukaz na VZV alebo retrak veľkou výhodou

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2021813  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou