Predajca vozidiel

Job Leader Europe

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj špeciálnych nákladných vozidiel
- vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných
- vytváranie cenových ponúk
- prezentácia informácií o produktoch spoločnosti
- administrácia informácií

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné účely
- služobný telefón a laptop
- 13. plat
- možnosť ďalšieho rozvoja
- mnoho ďalších benefitov

„V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]
Do predmetu uveďte názov pozície „PREDAJCA“.

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, úspešnú výrobno - obchodnú spoločnosť, pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky prax v obchodnej činnosti
- prax v automotive - výhodou
- skúsenosti s predajom nákladných vozidiel - výhodou
- orientácia na zákazníka
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1843708  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou