Nákladový analytik

Job Leader Europe

Místo práce
Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

• vytváření systému pro oceňování a plánování budoucích produktů
• koordinace projektového týmu s cílem redukce nákladů budoucích či současných produktů
• identifikace možných úspor komponentů a výroby
• tvorba detailních analýz ziskovosti a nákladovosti
• plánování materiálových nákladů, časové náročnosti výroby
• spolupráce při tvorbě plánů a forecastů společnosti
• údržba kalkulačního systému
• tvorba databází
• správa informací o investicích společnosti
• reporting
• komunikace s ostatními odděleními, sesterskou a mateřskou společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
• odpovídající školení
• příležitost profesního a karierního růstu
• férová firemní kultura
• zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
• platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA Z OBLASTI AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA VÝŠE UVEDENOU POZICI.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
• praxe min 3 roky ve výrobní společnosti (automobilový průmysl výhodou)
• znalosti controllingových principů, kalkulací a oceňování výroby
• zkušenosti s reportingem
• zkušenosti s projektovým řízením výhodou
• znalosti technologických postupů výroby a orientace v technické dokumentaci
• MS Excel (VBA výhodou) a Access na velmi dobré úrovni
• schopnost práce s databázemi
• komunikativní angličtina
• analytické myšlení, organizační a vyjednávací schopnosti
• schopnost samostatné práce
• kaizen mind, pozitivní myšlení, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1835015  Dátum zverejnenia: 14.8.2014