Operátor výroby do Nemecka

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výroba a spracovanie plastov - plastové vrecia, sáčky
• K dispozícii je plne automatizovaná výrobná linka, operátori vykonávajú len kontrolnú činnosť (vrátane dokumentácie) a menšie poruchy.
• K dispozícii je tiež poloautomatická výrobná linka
• Ochota pracovať (vrátane víkendov a sviatkov).

• Plat: Brutto 9,23eur/hodina
- Nočná práca: 15,00%
- Nedeľa 25.00%
- Sviatky 35,00%
• Dlhodobá práca, vhodná aj pre ženy a pre mužov, pary.
• Ubytovanie je zabezpečené našimi zákazníkmi a zdarma
• Dynamické a na úspech orientované prostredie

Informácie o výberovom konaní

Je to pre Vás zaujímavé?

Pošlite nám prosím svoj životopis (v nemeckom alebo slovenskom jazyku) s uvedením
Vášho najskoršieho možného dátumu nástupu na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a spracovanie plastov - plastové vrecia, sáčky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Veľmi dobrá pracovná disciplína
• Stredne dobrá znalosť nemeckého jazyka
• Ochota pracovať na zmeny
• Vhodné aj pre absolventov nad 18 rokov, práca aj ako brigáda

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3117038  Dátum zverejnenia: 29.6.2017