Pracovník logistiky

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky
- príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok z rôznych predajných kanálov
- plánovanie výdajov logistického centra
- vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii
- koordinácia dopravy a využívania dopravných prostriedkov, tvorba harmonogramu nasadzovania a využívania dopravných a manipulačných prostriedkov
- vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
- príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov a reporting
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru a plynulosti jej toku
- spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pieskové a kokilové odlievanie, CNC opracovávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v odbore min.3 roky
- prax v oblasti zlievarenského priemyslu výhodou
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- flexibilita, precíznosť
- pro-aktivita

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2725309  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou