Obchodný manažér

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Štefánikova 71, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- selekcia perspektívnych klientov, osobné stretnutia s cieľom získať nové projekty a zvýšiť predaj zverených služieb
- identifikácia potrieb klientov
- vedenie komplexnej obchodnej korešpondencie so zákazníkmi
- príprava cenových ponúk a kalkulácií
- primárna teritoriálna oblasť: západné Slovensko; neobmedzená v rámci EÚ

- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite, práce a pracovnému nasadeniu
- možnosť profesijného rastu vzdelávania
- možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- nemecký alebo anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom je podmienkou
- dlhoročná prax v oblasti obchodu
- orientácia na ciele a výsledky
- obchodné myslenie
- komunikatívnosť, schopnosť samostatne riešiť dodávateľsko-odberateľské vzťahy

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2212708  Dátum zverejnenia: 15.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou