Zdravotná sestra v domove pre seniorov - zabezpečte výnimočnú starostlivosť pre našich klientov (Aj s ubytovaním)

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Fedákova, Dúbravka
Termín nástupu
01.05.2024, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacBonusy podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalifikovaná diplomovaná zdravotná sestra vykonáva ošetrovateľské a iné potreby v Centre sociálnych služieb podľa prideleného rozpisu a so zreteľom na dodržiavanie ošetrovateľských štandardov ako aj kvality sociálnych služieb.

Sestra vykonáva nasledujúce činnosti:

  • Fyzicky kontroluje klientov a robí meranie FF
  • Sestra vykonáva odber krvi a iného biologického materiálu, ktorý  odovzdáva na prevoz do laboratórií, (TT,TK,P,GD,D, Sat. O2),vitálnych funkcií, liekuje a podáva lieky pripravené. Polohuje klientov, sleduje vznik dekubitov a ošetruje ich.
  • Sestra taktiež podáva inzulín a injekcie  s.c., i.m. i.v., i.d., vrátane infúzií. Taktiež realizuje EKG vyšetrenia a starostlivosť o PEG, NGS, PMK, stómiu. Sestra vykonáva úkony, spojené s bežnou rehabilitáciou klientov – cvičenie, nácvik chôdze a pod.
  • Neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti je aj sledovanie stravy a diétnych opatrení, zapisovanie stravy, preväzy podľa ordinácie lekára, poskytnutie prvej pomoci pri náhlom zhoršení stavu klienta a privolanie RZP.
  • Administratíva pri práci sestry predstavuje vedenie záznamov, denné hlásenie, ošetrovateľské záznamy v IS Cygnus.
  • Podľa pokynov vedúcej sestry poskytuje asistenciu pri vizite zmluvných lekárov, v prípade neprítomnosti vedúcej sestry vykonáva vizitu a ostatné práce.
  • V prípade výpadku opatrovateľského personálu, alebo v iných výnimočných situáciách môže sestra realizovať aj opatrovateľské úkony

  • Získaš motivujúcu mzdu vo výške 1 500 EUR brutto/mesiac a príplatky za nočné smeny, soboty, nedele a sviatky
  • Odmeňujeme výborne odvedenú prácu a prácu nad rámec povinností
  • Máš možnosť preplatenia nadčasov a získania vianočných odmien
  • Zabezpečíme ti ubytovanie v zamestnaneckom byte
  • Môžeš sa zúčastniť nášho vzdelávacieho programu zdarma
  • Zabezpečíš výnimočnú starostlivosť pre našich klientov - seniorov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Centrum sociálnych služieb pre Seniorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke

Prax na pozícii/v oblasti

Diplomovaná zdravotná sestra

Počet rokov praxe

1

  • Empatia - uistíš sa, že naši klienti dostanú osobnú starostlivosť, ktorá im pomôže udržať si dôstojnosť.
  • Kritické myslenie - budeš schopný rýchlo reagovať na situácie, ktoré môžu nastať a robiť správne rozhodnutia pre dobro našich klientov.
  • Iniciatívnosť - budeš mať možnosť ukázať svoje schopnosti a navrhnúť nové postupy, ktoré zlepšia kvalitu starostlivosti o našich klientov.
  • Komunikatívnosť - budeš schopný komunikovať s našimi klientmi a ich rodinnými príslušníkmi, aby sme im mohli poskytnúť čo najlepšiu starostlivosť.
  • Spoľahlivosť - budeš si plniť svoje povinnosti a byť spoľahlivým členom tímu, ktorý poskytuje výnimočnú starostlivosť o našich klientov.
  • Vyžadované vzdelanie - stredoškolské s maturitou alebo vyššie odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva.
  • Skúsenosti v oblasti starostlivosti o seniorov sú výhodou.

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Peter Žák
Tel.: +421948287575
E-mail: poslať životopis
ID: 4810721  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac