Projektový manažér FVE - skvelá práca blízko českých hraníc

JOB FARM s.r.o.

Miesto práce
Okres Hodonín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.5.2024
1 800 - 2 500 EUR/mesiac1 800 EUR na TPP / 2 500 EUR na ŽIVNOSŤ (OSVČ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prosperujúcej spoločnosti hľadáme kolegu, ktorý bude zodpovedný za prípravu podkladov a analýzu potenciálnych projektov, prípravu a koordináciu projekčných prác a plánovania, prípravu realizácie fotovoltaických systémov pre firemných klientov, zabezpečovanie materiálov, kontrolu a koordináciu nákladov a plánovanie.

  • Komunikácia so zákazníkom a obchodníkom.
  • Objasnenie požiadaviek zákazníka a výber vhodného riešenia.
  • Vytváranie, zasielanie a vysvetľovanie cenových ponúk.
  • Príprava zmluvy pre zákazníka.
  • Koordinácia a príprava v projektovej fáze.
  • Koordinácia inžinierskej činnosti, riadenia výstavby, kolaudácie a
    schvaľovacieho procesu.
  • Zabezpečenie podkladov na obstaranie materiálu.
  • Monitorovanie projektových nákladov.
  • Hodnotenie projektov z hľadiska času a nákladov.
  • Príprava dokumentov a žiadostí o legalizáciu a dotácie.
  • Uzatváranie projektov.

* Mobilný telefón a notebook je samozrejmosťou
* Možnosť práce na živnosť (práca na TPP možná po dohode)
* Motivačný plat a výkonnostný bonus
* Výborní kolegovia
* Teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a poskytuje fotovoltaiku pre firmy a domácnosti a ďalšie moderné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (stavebníctvo/inžinierstvo/elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér v technické oblasti

Počet rokov praxe

2

Požadované skúsenosti s tvorbou koncepcií cenových ponúk, žiadostí, prípravou podkladov pre fakturáciu a pre schvaľovací proces s úradmi, inštitúciami, internými a externými spolupracovníkmi, práca s MS office, technické a analytické myslenie sú podmienkou.

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Peter Žák
Tel.: +421948287575
E-mail: poslať životopis
ID: 4794470  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac