Pracovník v sklade / Picker - Tesco , bez AJ ,plat od 7,90 GBP , okolie Londýna, možný rýchly odchod

Job 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
jún
Mzdové podmienky (brutto)
7,90GBP/hod, víkend denná 8,50GBP/hod, nadčas 10GBP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie a vykladanie potravinárskeho alebo drogistického tovaru do klietok. Na základe objednávky je potrebné nájsť tovar v sklade. Pracuje sa s elektrickým nízkozdvižným vozíkom, na ktorom sú naložené tri klietky a tie sa napĺňajú tovarom podľa objednávky. Druh a množstvo tovaru Vám zadáva skener , ktorý mate umiestnený na ruke.
Táto práca si vyžaduje splnenie požadovaných noriem , preto je vhodná pre fyzicky zdatných ľudi do 40 rokov. Je vhodná len pre mužov.

Výborné platové podmienky , nie je potrebná znalosť AJ.
Oblasť v okolí Londýna.
Možnosť získania týždňových bonusov pri splnení noriem, 50 -150 GBP.
Možnosť nadčasov s príplatkami.
Pomoc s vybavením všetkých asistenčných služieb pred vycestovaním.
Zabezpečenie ubytovania a dovozu do práce.
Práca sa nachádza cca 3 míle od ubytovania.
Vybavenie všetkých legálnych formalít potrebných pre prácu v Anglicku:Home Office, National Insurance Number a bankový účet.
Odvoz z letiska do domov.

Ak máte o uvedenú prácu záujem , kontaktujte nás na tel. číslach 045 5334802 , 0915231517 a dohodnite si osobné stretnutie. Poprípade nam pošlite Váš životopis na adresu [email protected]. Táto práca je iba pre mužov do 40 rokov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Veľkosklad

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Od uchádzača vyžadujeme vek do 40 rokov, skúsenosti s fyzickou prácou, dobrý zdravotný stav.
Ochota pracovať a pozitívny prístup k práci.

Personálna agentúra JOB 4U sprostredkúva prácu do Veľkej Británie , Írska,Škótska a krajín EU.
Zameriavame sa na práce v priemysle, skladoch , hotelierstve , farmách, oblasti opatrovateľský a zdravotníctva.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 699921  Dátum zverejnenia: 9.6.2009  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,90GBP/hod, víkend denná 8,50GBP/hod, nadčas 10GBP