Práce pre Kuchárov. Bez poplatkov !

JOB 4U

Miesto práce
Nemecko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
September 2015
Mzdové podmienky (brutto)
1300 GBP/mesiac, upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov hľadáme šikovný hotelový personál. Obsadzujeme na pozíciu: Kuchár, kumulované pozície pre hotely !

Jedná sa o prácu pre sieť hotelov.
Lokality: Anglicko, Škótsko

Platové podmienky:
Plat v závislosti od pracovných skúsenosti, zaradenia a lokality hotela.

Šéfkuchár / Head CHef : do 20 000 GBP ročne

Chef De Partie : od 15 000 GBP ročne.

Momentálne máme k dispozícii pozíciu v hotely oblasť Lake District , kde nie je potrebná angličtina .

Ubytovanie a strava zabezpečené

Požiadavky:

Kuchár : Predchádzajúce skúsenosti s prácou v hotely alebo reštaurácii ako samostatný alebo pomocný kuchár, príprava a znalosť jedál studenej a teplej kuchyne, dôslednosť a precíznosť, orientovaný na zákazníka.

Kumulované pozície : Predchádzajúce skúsenosti s prácou v hotely alebo reštaurácii. Dobrá znalosť AJ, mierne komunikatívna úroveň, Flexibilný, ústretový, slušne a profesionálne vystupovanie voči zákazníkom, Dlhodobá práca, Ochota ostať a pracovať min. 6 mesiacov a viac, Vek min 18 rokov.

Naplň práce: Jedná sa o prácu pre hotelový - gastro personál. Sieť hotelov v UK .

Kumulované pozície: znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, obsluha a servírovanie predkrmov a jedál pre hosti.

Dátum nástupu: ihneď pri splnení požiadaviek.

Prevádzka a pracovný čas :

Ide o snemovú prevádzku,
Pracuje sa 8 až 12 hod. denne.
Pracuje sa 5 – 6 dní v týždni.
Práca sa vyžaduje aj cez víkend.
Priemerne 37,5 – 45 hod/týždenne + možné nadčasy.

Strava: Možnosť sa stravovať na pracovisku v hotely, počas pracovnej doby strava poskytnutá buď zdarma alebo za minimálnu hodnotu. Bližšie info poskytneme.

Transport: si zabezpečujete sami alebo, možnosť zabezpečiť odvoz/dovoz u zamestnávateľa. Bývate buď priamo v hotely alebo penzióne určený pre hotelový personál blízkosti pracoviska. Bližšie info poskytneme.

Stabilný pracovný čas.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Práca na TPP priamo s firmou.
Zabezpečené ubytovanie.
Minimálne náklady na stravu a dopravu z/do práce.
Možnosť pracovného postupu.
Poskytnutie všetkých potrebných informácie pred vycestovaním s SR.
Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

V prípade , že máte o danú pracovnú ponuku záujem, zašlite nám Vaš životopis emailom na: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky: 00421/944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti Hotelového a Gastronomického personálu. Jedná sa o zmluvu priamo s Hotelom. Siet hotelov vo Veľkej Británii .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni.
- ochota zostať pracovať min 6 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2242722  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 GBP/mesiac, upresnené na pohovore.