Obchodný zástupca / Predajca / Rozvoz pre Slovenskú firmu v Anglicku. Bez akýchkoľvek poplatkov!

JOB 4U

Miesto práce
Slovensko, Česko, Veľká Británia
Termín nástupu
April 2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2000 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Slovenského partnera hľadáme vhodného kandidáta na pozícii Obchodný zástupca / predajca, zásobovač.

Náš partner ma záujem o dlhodobú spoluprácu s možnosťou profesionálneho rastu.

Miesto prace: Lokalita Coventry iné.
Počet voľných pracovných miest x 2.
Bližšie info poskytne JOB4U konzultant.

Plat:
V závislosti od dosahovanie výsledkov,(tržieb,uzatvorených zmlúv, predaj a pod.)
Fixný plat + bonusy pri splnení výsledok, závisí od objemu predaja bonusy budu definovane v zmluve.

Platové podmienky :

£900/mesačne fixný plat.+ výkonnostne bonusy
Možnosť zárobku s bonusom predaja: cca. £2000 mesačne.

Úvod:
Pre nášho Anglického partnera pôsobiaceho v oblasti maloobchod, hľadáme energického, samostatného kandidáta na pozíciu Obchodný zástupca/predajca. Kandidát bude pracovať pre Slovensku firmu ktorá zabezpečuje predaj a logistiku Česko-Slovenských potravinárskych + alko/nealko produktov pre konečných spotrebiteľov v rámci siete obchodov, reštaurácii a hotelov v UK. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou nie však podmienkou.

Pracovná náplň:
Zásobovanie pre súčasných ako aj nových klientov, schopnosť viesť obchodné jednania, denná starostlivosť o súčasných obchodných partnerov ako aj vyhľadávanie nových obchodných partnerov, účasť na výstav, reprezentácia firmy a ich produktov. Dobrá znalosť slovenských a českých potravinárskych produktov+alko/nealko.
Zaškolenie poskytnuté zamestnávateľom), práca si vyžaduje cestovanie autom v rámci UK. Taktiež pre začiatok zásobovanie súčasných odberateľov v oblasti potraviny, alko-nealko. Súčasťou práce je aj rozvoz produktov pre sieť odberateľov.

Školenie :
Zamestnávateľ poskytuje sústavný tréning v rámci predaja.

Prevádzka a pracovný čas :

Jedná sa o flexibilnú pracovnú dobu (bližšie info bude upresnené na pohovore zo zamestnávateľom)

Ponúkame:
- Fixný plat + Mesačné bonusy v závislosti od predaja.
- Bonusy sa vyplácajúca ako percentuálna % časť z celkového predaja.
- V prípade potreby služobné auto k dispozícii
- Služobný mobil + Tablet na firemné účely k dispozícii
- Profesný rast, možnosť postupu na pozíciu Obchodný manažér
- Výhoda získania pracovných skúsenosti v oblasti predaja v rámci UK.
- Bezplatné zaškolenie u našich dodávateľ aj výrobcov
- Možnosť zabezpečiť transport z letiska v UK
- Zaškolenie zamestnávateľom poskytnuté
- Asistencia s otvorením bankového účtu.
- Výborne platové podmienky + bonusy z predaja.
- Služobný mobil+Table+auto k dispozícii.
- Možnosť profesionálneho rastu
- Výborná možnosť ako získať pracovné skúsenosti v oblasti predaja
- Zdokonalenie sa v AJ.
- Výhoda zamestnávateľ je Slovenská firma pôsobiaca v UK.
- Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu v UK.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Slovenska firma pôsobiac v oblasti maloobchod, predaj a distribúcia konečnému spotrebiteľovi, napr obchody, supermarkety, reštaurácie, hotely a pod. Rozvoz a spracovanie objednávok pre celu oblasť v UK.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Od uchádzačov sa vyžaduje mierne pokročilá znalosť AJ
- Predchádzajúce skúsenosti s prácou ako predajca, reprezentant firmy, obchodný zástupca su vítane nie však požiadavkou
- Vodicky preukaz skupiny "C" výhodou, nie však podmienka.
- Oblasť pôsobenia malo/veľkoobchod, potravinársky,alko-nealko sektor.
- Iniciatívny typ človeka, ambiciózny, schopný dosahovať požadované výsledky.
- Samostatný, dobré komunikačné schopnosti v oblasti obchodu a predaja.
- Skúsenosti s prezentáciou firmy resp. prezentácia výrobkov.
- Čestnosť, spoľahlivosť, vytrvalosť, chuť profesné rásť.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2067787  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2000 GBP/mesiac