Práca v sklade , London / Dagenham a Rugby , vhodné aj pre páry , posledné voľné pracovné miesta !

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď počas Novembra.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníkov do potravinárských reťazcov pre nasledujúce sklady .
Vhodné pre mužov a pre páry , kde zabezpečíme spoločné smeny a ubytovanie .

1, Rugby-Daventry, vhodný aj pre parý a ženy.

Platové podmienky:
Tréning: 6,50GBP/hod.- trvá prvé 3 ni
Nasledne: od 7.00 - 9.50 GBP/hod., plat závisí od smeny a dňa v týždni ( závisí či pracujete cez víkend alebo pondelok až piatok )

Náplň práce :
Pickovanie potravinárskeho a drogistického tovaru v distribučnom sklade. Ide o teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Keď máte klietky naplnené tovarom, tak ich odvážate k bráne, a zoberiete si prázdne klietky.

2, Sklad v predmestí Londýna , časť Dagenham
Tréning : 6.50 GBP/hod. - trvá prvé 3 dni
Následne :

£6.50* – 9,03 / hodina: denná smena – Pondelok až Piatok
£7.10* – 10,16 / hodina: denná smena – Sobota – Nedeľa,
£6,95* – 9,93 / hodina: nočná smena – Pondelok až Piatok
£7,81* – 11,17 / hodina: nočná smena – Sobota – Nedeľa

Náplň prace sklad Dagenham:
Nakladanie a zber čerstvého potravinárskeho tovaru v distribučnom sklade . Ide o sklad ktorý ma teplé ako aj studené priestory, s priemernou teplotou +12°c / +1°c . Pracujete s paletovým elektrickým vozíkom (PPT), kde budete nakladať potravinársky a iný tovar do klietok. Na zápästí máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Vyžaduje sa precíznosť a presnosť pri práci s tovarom. Nie sú potrebne pracovné skúsenosti, pre prácu budete zaškolený v prvom týždni. Hmotnosť tovaru v krabici môže byť v rozsahu od 0,5 kg do 20 kg. Táto pracovná činnosť sa opakuje niekoľkokrát počas zmeny. Vykládku tovaru z klietok do kamiónov už robia iní zamestnanci.

Prevádzka:
Ide o 3- smennú prevádzku.
Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
Možnosť práce nadčas 4 hod./ denne.

Ranná smena: 06:00-14:00
Poobedná smena: 14:00-22:00
Nočná smena: 22:00-06:00

Pracovný čas : 8 hod/denne
Možnosť nadčasov nadčasov 4 hodiny / denne.

Ubytovanie:
Ubytovanie zabezpečené prostredníctvom realitnej agentúry.
Ubytovanie je podľa možnosti v blízkosti pracoviska.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
- Vyzdvihnutie z letiska zabezpečené ZDARMA.
- Transport z/do práce individuálne, pracovisko v blízkosti ubytovania.

Výborne platové podmienky
- Platené nadčasy
- Týždenné výplaty
- Možnosť zostať dlhodobo
- Platená dovolenka
- Platené odvody a sociálne poistenie
- Vyzdvihnutie z letiska Zdarma
- Slovensky koordinátor na pracovisku.
- Zabezpečené ubytovanie.
- Výborná lokalita
- Pomoc s vybavením bankového účtu a iné.

V prípade že spĺňate hore uvedené požiadavky a máte zaujem o ponúkanú prácu zašlite nám Váš životopis na email adresu: [email protected] alebo volať na 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálny leasing, sprostredkovanie práce v zahraničí, oblasť Logistika, doprava, Výroba, Stavebníctvo, Remeselne práce, Hotelierstvo, Gastronómia, a iné .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov sa vyžaduje dobrá fyzická zdatnosť, minimálne skúsenosti s prácou v skladoch, flexibilita, schopnosť dosahovať normy. Každý uchádzač sa musí vedieť čiastočne dohovoriť po anglicky.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1913519  Dátum zverejnenia: 30.10.2014