Práca v Hoteli, čašníčka , rôzne časti Veľkej Británie

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme k dispozícii prácu do hoteloch po celom území Anglicka.
Lokalita : Hampshire, okolie Manchestru a Bristolu.

Pracovná pozícia je kumulovaná (chyžná, čašník,kuchár) Pri každej z pozícii vyžadujeme angličtinu na mierne pokročilej úrovni a prax. Mame k dispozícii pomocnú ako aj kvalifikovanú prácu v hoteloch (bližšie info ohľadom voľných miest Vám poskytne konzultant JOB4U.)

Hotel poskytuje ubytovanie buď zdarma alebo za minimálny poplatok cca 30 GBP / týždeň a pri niektorých pozíciach je poskytnutá strava .

Platové podmienky sa pohybuje od 6,50 GBP / hodinu , v závislosti od pracovnej pozície a skúseností uchádzača o prácu .

- poskytnuté ubytovanie za malý poplatok , ktorý je sťahovaný zo mzdy
- pred vycestovaním podpisujete zmluvy priamo s hotelom
- možnosť pracovať nadčasy , ktoré sú extra preplácané
- poskytnutie dovolenky 28 dní do roka
- hotely a reštaurácie v peknom prostredí
- možnosť zostať dlhodobo
- práca v anglickom prostredí , možnosť zdokonaliť sa v AJ

V prípade , že spĺňate hore uvedené požiadavky a máte o danú prácu záujem , pošlite nám životopis v ANGLICKOM JAZYKU a pripojte fotografiu na emailovú adresu : [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť hotelov a reštaurácii v UK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v hotely alebo reštaurácii na podobnej pozícii
- mierne pokročilá úroveň AJ
- možnosť vycestovať do 7-10 dní od prijatia na danú pozíciu.
- zostať na min.6 mesiacov

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1845077  Dátum zverejnenia: 7.1.2015