Jednoduchá a nenáročná práca s orchideami . Pracovník v sklade - produkcii, Základy AJ. Holandsko ! Odchody tento týždeň.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€1530

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných uchádzačov na prácu s kvetmi Orchidea, teple prostredie skladu.

Lokalita Holandsko : (Moerkapelle, Bredeweg, Beiwijk, Berkel).

Platové podmienky:
V závislosti od veku pracovníka.

€9.43 – 21r.
€8.49 – 20r.
€7.55 – 19r.
€6.61 – 18r.

Benefity k platu:
- príplatky za prácu v noci, víkendy a nadčasy : od 30% do 200% .
- Výplata sa uhrádza mesačne.
- 8% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.

V prípade záujmu prosím zasielať Životopis v AJ (Anglickom jazyku)

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v teplom sklade aj produkcii.
Jedná sa o prácu s kvetmi Orchidea a iné , pracuje sa vo vnútri sklad - produkcia. Pracovník pracuje na rôznych pozíciach, sadenie, triedenie a strihanie kvetov, viazanie a aranžovanie kvetov, presadzovanie a balenie – etiketovanie, distribúcia a iné bežne práce s tým spojene. Pracuje vo teplom prostredí vo vnútri nie vonku. Kvety Orchidea sa balia do krabice a distribuuje sa do veľkoobchodov do celého sveta.Pracovné prostredie je čiste, a teplé cca 18´C.

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná najmä pre ženy a páry.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Dobré platové ohodnotenie.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zabezpečená doprava z/do práce.
Pracuje sa vnútorných objektoch.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.
Zabezpečené ubytovanie ešte pred príchodom do Holandska.
Vhodná práca aj pre absolventov bez praxe, študentov, vhodné najmä pre ženy a pary.

Vhodná práca najmä pre ženy a páry, jednoduchá a nenáročná práca. Teplé pracovné prostredie skladu alebo produkcie,.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Rodina firma ktorá sa zaoberá pestovaním kvetov Orchidea, zušľachťuje a distribuuje kvety Orchidea do celého sveta. Maloobchod a veľkoobchod, distribúcia, produkcia, poľnohospodárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobené, skladový manipulat

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať nadčasy a víkendy
Flexibilita , zodpovedný pracovník

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3119461  Dátum zverejnenia: 2.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1530