Práca na Výletných riečnych lodiach v rámci Európy. Kumulované pozície (čašník-chyžná,) Práca na zmluvu, bez poplatkov.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Krajiny v rámci EU, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Rumunsko, Chorvátsko, Zahraničie - ostatné, okres Banská Bystrica, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Trenčín, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
April
Mzdové podmienky (brutto)
€950 - €2300 NETTO !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Krajiny EU (plavba loďou).

Plat: V závislosti od praxe v obore a zaradenia na pozíciu v práci.
Plat od €950- €2300 NETTO !
Pozor: Nemecky hovoriaci pracovníci bonus €150 Netto. zaradenie “BAR/Reštauracia”

Pre bližšie informácie k ponuke nájdete na www.job4uslovakia.sk

Požiadavky:
Zaučený v obore , prax v hotelovom a reštauračnom sektore potrebná.
Pracovná motivácia a byť pripravení zostať min 9 mesiacov.
Znalosť Anglický alebo Nemecky, B2 level, vedieť dohovoriť sa v práci.
Zaslať životopis v Anglickom / Nemeckom jazyku + foto. (world.doc formát)

Náplň prace:
Práca je na Riečnych výletných Lodiach. Zákazníci na výletných lodiach sú väčšinou Nemci, Holandania, Angličania. Plavby sú na rieke, Dunaj, Rýn a iné v Europe. Kategórie lode sú 3*,4,*5*. Pracuje sa pod Cyperskou zmluvou. Kumulované pozície - uplatnenie na pozícii čašník, chyžná. Povinnosti čašníka , obsluha hosti v reštaurácii, povinnosti chyžnej, upratovanie kajút izieb na výletnej lodi. Bližšie informácie poskytne JOB 4U konzultant. Možnosť sa zdokonaliť v jazykoch, získať prax v obore a spoznávať nove miesta a kultúru v Europe.

Prevádzka a pracovný čas :

Pracuje sa na smeny podľa pracovného zaradenia.
Pracuje sa 8-10 hod. denne
Turnusový system: 2-3 mesiace práca na lodi / 1-2 týždne voľno.

Strava : poskytnutá zamestnávateľom na lodi ZDARMA.
Ubytovanie: Zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA.

Transport : Doprava na loď preplácaná zamestnávateľom.
Pripravíme plán cesty pre nástup do prace na Výletnú loď.
Poistenie: Hradené zamestnávateľom podľa platnej Cyperskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody:
Možnosť cestovať v rámci EU a spoznávať nove miesta a kultúru.
Práca v medzinárodnom kolektíve na palube lode.
Turnusový system 2-3 mesiace práca / voľno 1-2 týždne.
Ubytovanie & Strava na lodi Zdarma !
Cestovné náklady PREPLATENÉ zamestnávateľom. !
Možnosť si privyrobiť kapesné / tipsy od zákazníkov.
Zdokonalenie sa v cudzích jazykoch, Anglický, Nemecký a iné.
Možnosť získať dobre referencie a pracovné skúsenosti.
Výbore platové podmienky.
Stabilná práca a Garantovaná pracovný čas.
Pracovná zmluva priamo s zamestnávateľom.
Zamestnávateľ poskytne asistenciu z otvorením bankového účtu, a iné formality.
Pomoc s vybavením všetkých formalít pred vycestovaním a počas pobytu v práci.
Možnosť kariérneho rastu v práci

Jedná sa o Cyperskú firmu ktorá prevádzkuje výletné lode v rámci Európy. Dostatok pracovných hodín počas celého roka, možnosť získať bohaté skúsenosti, cestovanie v rámci Európy a spoznávanie nových lúdi a kultúry jednotlivých krajine EU.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jedná sa o klienta ktorý prevádzkuje výletné riečne lode. Plavby sú na riekach Rýn, Dunaj a iné v rámci Európy. Zamestnávateľ poskytuje prácu v hotelovom a Restaurant sektore, taktiež možnosť cestovať a spoznávať nových lúdi a kultúry krajín EU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelový a Reštauračný sektor.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický/nemecký B2 level
- ochota zostať v práci min 6-10 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.
- prax v obore na podobnej pozícií potrebná.
- skúsenosti s prácou v zahraničí vítane.
- dobrý zdravotný a čistý register trestov.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2997097  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €950 - €2300 NETTO !