Práca v Írsku ( okolie Limerick ) na čerpacej stanici , garantované hodiny , plat od €9.25/hod, vhodné pre pár so samostatným apartmánom .

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Limerick, Maďarsko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Luxembursko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, Juhomoravský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Ilava, okres Myjava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, Brno - venkov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Prachatice, Okres Vsetín, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€1785/mesačné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov na čerpacej stanici, umývanie áut poprípade iné pomocne prace ako súčasť pracovnej náplne. Jedna sa o kumulovanú pracovnú pozíciu pre pár , kde sú náplňou práce pomocné práce na čerpacej stanici ako je , obsluha zákazníkov a príprava teplých a studených nápojov a jednoduchých jedál, pomoc s umývaním áut.

Pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer bez obmedzenia.
Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom , nie agentúra.
Garantovaný pracovná fond týždenne.
Možnosť výborného zárobku ( pracujete 48 hodín týždenne a viac)
Možnosť pracovať 6 dní v týždni.
Zabezpečené výhodné ubytovanie zamestnávateľom- k dispozícii vlastný apartmán
Práca cca 5 min pešo, ubytovaníe v okolí pracoviska.
Lacné ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom.
Dlhodobá práca na min 1 rok
Týždenné výplaty.

V prípade záujmu o danú ponuku práce nám zašlite Váš životopis + foto na [email protected] , Pre bližšie informácie nás možte kontaktovať na 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Írsky zamestnávateľ, majiteľ benzínovej čerpacej stanice a rýchleho občerstvenia. Rodina firma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota zotrvať v práci dlhodobo aspoň 1 rok.
Časovo flexibilný pracovník, práca na 2 smeny denná.
Zodpovedný, nekonfliktný typ človeka.
Pozitívny prístup k zákazníkom
Manuálna práca nie je prekážkou

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2991829  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1785/mesačné