Práca v Londýne Sutton ! Upratovanie v domácnostiach. Zmluva + Garantované hodiny + auto, Minimálne náklady na ubytovanie. Bez poplatkov !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
London, Veľká Británia
Termín nástupu
Maj 2016
Mzdové podmienky (brutto)
€1300 - €1825

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu Upratovanie v domácnostiach u klienta. Výborná lokalita London - Sutton ! Zmluva priamo s firmou + služobné auto, garantovane hodiny. Vedieť dohovoriť sa Anglicky! Práca vhodná najmä pre dievčatá a ženy ! Vyzdvihnutie z letiska v rámci dohody. Najnižšie vstupné náklady na ubytovanie a iné !

Plat:
V závislosti skúsenosti a vykoná v práci.

Zmena Kurzu mien k 05.05.2016 : (1 GBP = 1, 27 EUR)

Platové podmienky :

£7.20 – Denná smena (€9.13)
£288 – týždenne a viac (€365)

Lokalita: Londýn časť Sutton

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať 5 dni v týžndi,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá stabilná práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Vodický preukaz "B"
- Každý uchádzač by mal mať min. základy AJ.

Náplň práce:
Budete pracovať v tíme pracovníkov pre nášho klient v Anglicku, lokalita Sutton – London. Požaduje sa samostatný, zodpovedný a flexibilný pracovník/čka na pozíciu Upratovač/čká pre domácnosti “cleaning pre súkromný sektor”. Budete pracovať min. v dvojici kde budete mat pridelený pravidelný sektor “klientelu” kde bude zabezpečovať upratovanie práce v domácnosti. Vysávanie, utieranie prah, tepovanie, a iné činnosti ktoré si vyžadujú pri upratovaní domácnosti. K dispozícii je služobné auto, vyžaduje sa vodický preukaz min. pre jedného z dvojice vek nad 25 rokov kvôli poistke na auto.

Prevádzka a pracovný čas :
- Ide o dennú smenu.
- Pracuje sa 5 dní v týždni (Pon-Pia)
- Pracujete v priemere 40 hod. a viac v týždni.
- Možnosť pracovať nadčasy po dohode !
- Zmluvne Garantovaný pracovný čas.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska London-Gatwick po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Iné výhody:
-Zabezpečené ubytovanie po príchode do UK.
Najnižšie počiatočné náklady na ubytovanie.
Garantovaný pracovný čas !
Pravidelný rozpis pracovného času.
Možnosť práce nadčas a víkendy po dohode !
Možnosť navýšenia platu po 3 mesiacoch !
Zamestnávateľ je ústretový, poskytne rady a pomoc …
Služobne auto na pracovné účely.
Možnosť dochádzať do/z práce na služobnom aute !
- Platená dovolenka !
- Zabezpečenie JOB4U Int. konzultácii a služieb Bez akychkoľvek poplatkov !
- Plne hradení tréning.
- Asistencia s otvorením bankového účtu.
- Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu v UK,
- Možnosť pracovného postupu.
- Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná najmä pre žený a dievčata.
Ochota jazdiť autom z/do práce.
Zodpovedná vykonaná práca.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti upratovacích služieb pre klientelu v Londyne časť Sutton. Práca priamo na zmluvu s firmou + služobne auto pre pracovné účely. Práca na dlhodobo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk mierne pokročilý.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2549433  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1300 - €1825