Práca v Pekární / operátor. Vhodná práca aj pre ženy a páry, iba základy AJ.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
Február.
Mzdové podmienky (brutto)
€1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov ktorý máju záujem pracovať na pozícii operátor, balič v Pekárni.
Práca je vhodná pre ženy ako ja pre páry. Požaduje sa iba základy Anglického jazyka.

Platové podmienky:
£6.70 hod. Denná smena
£6.70 hod. Nočná smena

Náplň práce:
Jedná sa o prácu vo výrobe v Pekárni, výrobu pečiva. Budete pracovať ako manipulant, obsluha linky, stojov, balič a iné manuálna činnosť podľa zaradenia v práci.
Jedná sa o prácu na zmeny denná a nočná, práca sa vyžaduje ja cez víkend.

Pracovný čas:
Pracuje sa :12 hod/denne, rota : 4 dni práce/4 dni voľno v týždni.
Smeny sú od (06:00AM do 18:00PM) a (18:00PM do 06:00AM)
Platených 11 hod/počas šichty. (1 hod. je prestávka neplatená)
Nadčasy možne podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch, prostredníctvom realitnej agentúry.
Domy sú štandardne zariadené a vybavené.
Možnosť vyzdvihnúť z Letiska podľa dohody.

Transport:
Odvoz z letiska, autobus/vlakovej stanice možný za poplatok po dohode.
Transport z/do práce si zabezpečujete sami, local bus, taxi, autom, a pod.

Poistenie: Hradené zamestnávateľom podľa platnej britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Postačujú iba základy Anglického jazyka.
Stabilný pracovný fond. Možnosť pracovať: 4 dni v týždni a 4 dni voľna.
Zabezpečené ubytovanie pred Vašim príchodom do UK.
Slovensky koordinátor pri ubytovaní.
Príjemne prostredie, práca vhodná pre aj pre pary a ženy.
Možnosť pracovať nadčasy a víkend.
Asistencia zo zakúpením letenky, vypracovaný Plán cesty do UK.
Možnosť zabezpečiť transport z letiska na miesto ubytovania .
Vhodná práca aj pre absolventov a bez praxe

Ak máte záujem o danú prácu , pošlite nám životopis na emailovú adresu : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa zamestnávateľa ktorý zabezpečuje pracovný personál v rôznych odvetviach ako je Výroba, Doprava, Sklady, Logistika, Potravinársky priemysel a iné. Zamestnávateľ pôsobí na celom území Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, nešpecifikované.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť AJ na základnej úrovní. (pochopiť bezpečnosť práce a pracovné pokyny v práci.)
Zotrvať min. 3 mesiace a viac.
Ochota pracovať 12 hod. smeny
Ochota pracovať cez víkend.
Zodpovedný, pracovitý, flexibilný.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2411269  Dátum zverejnenia: 26.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1500