Au- Pair pre Írsku rodinu v oblasti Cork , €1000 netto / mesiac, Zdarma ubytovanie & strava.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, Írsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€250 netto týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Au-Pair pre rodinu v Írsku ( asi 20 km od mesta Cork ) . Rodina má 2 deti , veku 3 a 1,5 roka ( chlapec a dievča ) . Pracujete v priemere 40 hodín za týždeň , práca zahŕňa : starostlivosť o deti , ľahké domáce práce . V prípade , že záujmu môžete pracovať aj v občerstvení , ktoré vlastní rodina

Platové podmienky:

od € 250 –týždenne.

Požiadavky:
Vek od 18 rokov a viac …
Komunikatívna úroveň AJ
Čistý register trestu (bude overene!)
Dobrý zdravotný stav.
Slušné vystupovanie a správanie sa, zodpovedný prístup !
Skúsenosti s pracou s deťmi a domáce práce !
Ochota zotrvať na pobyte 1 rok a viac podľa požiadaviek rodiny !
Dátum nástupu: Február 2016
Ubytovanie je zabezpečené v rodine u ktorej pracujete- Zdarma !

Vhodné pre najmä pre dievčatá.
Týždenné vreckové od rodiny vo výške € 250 / týždeň
Zabezpečené nadštandardné ubytovanie Bezplatné !
Strava počas celého pobytu Zdarma !
Prístup na Internet - Bezplatne !
Hradené nemocenské a úrazové poistenie !
Výborná možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku.
Príjemne prostredie v rodine, nenáročná práca.
Možnosť spoznať nových ľudí, krajinu a cestovať spol s rodinou.
Asistencia zo zakúpením letenky, vypracovaný Plán cesty a pod.
Zabezpečený transport z letiska v prípade potreby.

Informácie o výberovom konaní

Vhodné najmä pre dievčatá vo veku od 18 rokov a viac.
Vhodné pre tých ktorý máju záujem spoznať a zažiť niečo nové a zdokonaliť sa v cudzom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o írsku rodinu , ktorá hľadá vhodnú au-pair.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Au-Pair,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Mierne pokročila znalosť Anglického jazyka.
- Skúsenosti s pracou s deťmi.
- Pozitívny vzťah a prístup k deťom !
- Zodpovednosť a flexibilita !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2395296  Dátum zverejnenia: 14.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €250 netto týždenne