Referent BOZP, PPO a životného prostredia

JMB, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 19, 97643 Piesok, okres Brezno
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje školenia BOZP, rieši pracovné úrazy, sleduje legislatívne zmeny v oblasti ŽP, zabezpečuje uplatňovanie nových legislatívnych požiadaviek, eviduje, kontroluje stav v nakladaní s nebezpečnými odpadmi, vypracováva návrhy smerníc a predpisov prevádzky, spravuje agendu revízii, sleduje platnosť oprávnení odbornej spôsobilosti...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Spoločnosť JMB, s.r.o. sa zaoberá prevážne strojárenstvom a výrobou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2655210  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou