Obchodník, obchodný zástupca

JMB Trade s.r.o.

okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme miesta obchodných zástupcov ČEZ Slovensko. Náplň práce tvorí predaj produktov ČEZ Slovensko (plyn a elektrina). Obchodný zástupca ide za klientom domov, kde mu poskytne potrebné údaje a následne s ním uzavrie zmluvu. Približne 10% práce tvorí administratíva. Jedná sa o prácu v teréne. Zmluva je na živnosť/ dohodu/ TPP - podľa Vášho výberu. O platových podmienkach budete bližšie informovaní na pohovore. Uzatváranie zmlúv pre domácnosti/ firmy. Od nášho obchodného zástupcu vyžadujeme profesionálne vystupovanie.

motivačné ohodnotenie
firemnné akcie
zaškolenie na náklady spoločnosti
bonusy a benefit
osobnostný a karierny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dáme možnosť aj ľudom, ktorí nemajú v energetike prax, prioritne však hľadáme skúsených predajcov s praxou na pozícií predajcu. Výhodou je vlastné auto, nie je však podmienkou. Požadujeme vek nad 18 rokov, bezúhonnosť, flexibilita, teamový duch, komunikačné a prezentačné zručnosti, cieľavedomý prístup, férovosť a príjemné vystupovanie. Radi sa s Vami uvidíme na osobnom pohovore.

Marketingová spoločnosť JMB Trade s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2010 a patrí medzi významných hráčov na trhu zaoberajúcich sa One on One marketingom nazývaným tiež door to door marketing. Od svojho vzniku prešla dynamickým a kreatívnym vývojom. Realizovali sme množstvo úspešných akcií pre rôznych klientov z oblasti obchodu, kultúry, športu, hotelierstva a gastronómie. Neoddeliteľnou súčasťou marketingových akcií spoločnosti je predaj energetických produktov a služieb. V oblasti predaja energií sme partnerom spoločnosti ČEZ Slovensko.
ID: 1713715  Dátum zverejnenia: 11.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 950 EUR/mesiac