Hľadáme konzultantku/konzultanta do poradenského Centra zdravia - Bratislava okolie

JM Investment, spol. s r. o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce konzultanta/ky je vedenie vstupnej konzultácie a zostavenie nutričného plánu na mieru. Konzultácie prebiehajú priamo u nás v Nutričnom centre. Klienta zmeriame na bioimpedančnom prístroji TANITA kde zistíme pomer svalov, tukov, mineralizáciu kostí, hydratáciu tela, hodnotu viscerálneho tuku a následne zostavíme optimálny stravovací režim na mieru. Každého vybraného uchádzača si zaškolíme na všetky pracovné pozície a postupy, prax v obore nie je nutná, podmienka je vzťah k zdravému životnému štýlu.

Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy.

- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac),
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 - 450 eur za mesiac),
- flexibilná pracovná doba,
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície,
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien
- dlhodobé uplatnenie

Možnosť ďalšieho uplatnenia v nasledovných oblastiach:
- lektor na školách zdravia (tematické kurzy zamerané na nutričné hodnoty potravín)
- vedenie fitklubov (skupinové cvičenie ako tabata, kruhový trening atď.)
- individuálne konzultácie a zákaznícky servis
- organizačná činnosť (hľadáme ľudí ktorí nám pomôžu vo vedení nových pobočiek)

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 60eur. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenka. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na tel: 0948 488 886 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Šport, wellness, zdravie, potraviny, nutričné hodnoty,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- ukončené sš
- min vek 18r.
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám a práci
- chuť vzdelávať sa v obore
- absolvovanie osobného pohovoru na pobočke v Bratislave

Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Práca s vnútornou výživou a športovou radou výživy H24,CR7, využívanie systému vonkajšej výživy SKIN.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2976607  Dátum zverejnenia: 16.6.2017