Poradenské centrum zdravia rozširuje tím - pozícia konzultant/ka

JM Investment, spol. s r. o.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BRATISLAVA a okolie, hľadáme 3 ľudí ktorí majú pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu a športu na dlhodobú výpomoc. Základná náplň práce: vedenie vstupnej konzultácie a zostavenie nutričného plánu na mieru.

Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku práce.

Náplň práce:
- bilancia telesnej skladby tj zistenie podielu podkožných a vnútorných tukov, svalov, stav kostí, metabolický vek
- vyhodnotenie hodnôt
- zostavie optimálneho stravovacieho programu
- zákaznický servis

Požadujeme vek min. 18r, vzťah k oblasti a k práci s ľuďmi.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na [email protected], alebo zavolajte na 0948488886.

Výhody:
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac),
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 - 450 eur za mesiac),
- flexibilná pracovná doba,
- odborné zaškolenie na všetky pracovné postupy a pozície,
- pre aktívnych možnosť ďalších atraktívnych odmien

Možnosť ďalšieho uplatnenia v nasledovných oblastiach:
- lektor na školách zdravia (tematické kurzy zamerané na nutričné hodnoty potravín)
- vedenie a organizovanie fitklubov (skupinové cvičenie ako tabata, kruhový trening atď.)
- individuálne konzultácie a zákaznícky servis
- organizačná činnosť (hľadáme ľudí ktorí nám pomôžu v zaškoľovaní)

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 60eur. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenka. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte na tel: 0948 488 886 (v čase od 8.00 do 12.00 hod. cez pracovné dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

šport, zdravie, výživa, práca s ľuďmi

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Práca s vnútornou výživou a športovou radou výživy H24,CR7, využívanie systému vonkajšej výživy SKIN.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2711999  Dátum zverejnenia: 28.5.2017