Číšník / servírka

JLV, a.s.

Místo práce
Žilina, Okres Žilina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ste čašník, servírka alebo kuchár/ka a nechcete byť už len zamestnancom? ZAČNITE PODNIKAŤ!

Naše společnost je výhradním dodavatelem gastronomickýcch služeb v jídelních vozech a bisrovozech ČD, a.s. Převážná část mezinárodních spojů Euro City, Inter City je úspěšně provozována již sedmým rokem systémem franchisingu. Tento systém je postaven na silné provozní, obchodní a marketingové podpoře a úzké vazbě obou obchodních partnerů (JLV a franchisora). Tento systém je celosvětově vyzkoušeným obchodním modelem, který zajišťuje všem zúčastněným stranám, včetně zákazníků, odpovídající benefity.

Co vás čeká

Zajímavá, dynamická práce spojená s cestováním (po 2-4 denní cestě vlakem následuje delší volno), konkrétně, zajištění služeb v jídelních vozech na základě získání franchisingové licence.

Nástupy do vlaků v Žilině.

Podmínky pro udělení licence

- živnostenské oprávnění v oboru hostinské činnosti

- praxi na vedoucích pozicích v oboru (šéfkuchař, provozní příp. manažer restaurace atp.)

- komunikativní jazyková vybavenost (AJ, NJ)

- organizační dovednosti, prozákaznický přístup

Co nabízíme

- dlouhodobou spolupráci

- kompletní know how pro výkon gastro služeb na JV

- metodickou podporu při zahájení podnikání

- vyřešenou problematiku EET - bezplatné dodání pokladny a příslušného SW

- nástupní školení - bezplatně

- zajištění uniforem a vybavení pro provoz JV (nádobí, ubrusy, jídelní lístky)

- kompletní dodání zboží na vůz

- kompletní marketingové materiály a podporu

Chcete se dozvědět více informací

Podívejte se na webové stránky JLV, a.s.

Pokud Vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2794702  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.