Informace o pracovním místě

Místo práce
Žilina
Druh pracovního poměru
plný úvazek
JLV, a.s.

Číšník / servírka

JLV, a.s.

Ste čašník, servírka alebo kuchár/ka a nechcete byť už len zamestnancom? ZAČNITE PODNIKAŤ!

Naše společnost je výhradním dodavatelem gastronomickýcch služeb v jídelních vozech a bisrovozech ČD, a.s. Převážná část mezinárodních spojů Euro City, Inter City je úspěšně provozována již sedmým rokem systémem franchisingu. Tento systém je postaven na silné provozní, obchodní a marketingové podpoře a úzké vazbě obou obchodních partnerů (JLV a franchisora). Tento systém je celosvětově vyzkoušeným obchodním modelem, který zajišťuje všem zúčastněným stranám, včetně zákazníků, odpovídající benefity.

Co vás čeká

Zajímavá, dynamická práce spojená s cestováním (po 2-4 denní cestě vlakem následuje delší volno), konkrétně, zajištění služeb v jídelních vozech na základě získání franchisingové licence.

Nástupy do vlaků v Žilině.

Podmínky pro udělení licence

  • živnostenské oprávnění v oboru hostinské činnosti

  • praxi na vedoucích pozicích v oboru (šéfkuchař, provozní příp. manažer restaurace atp.)

  • komunikativní jazyková vybavenost (AJ, NJ)

  • organizační dovednosti, prozákaznický přístup

Co nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci

  • kompletní know how pro výkon gastro služeb na JV

  • metodickou podporu při zahájení podnikání

  • vyřešenou problematiku EET - bezplatné dodání pokladny a příslušného SW

  • nástupní školení - bezplatně

  • zajištění uniforem a vybavení pro provoz JV (nádobí, ubrusy, jídelní lístky)

  • kompletní dodání zboží na vůz

  • kompletní marketingové materiály a podporu

Chcete se dozvědět více informací

Podívejte se na webové stránky JLV, a.s.

Pokud Vás tato nabídka zaujme a splňujete dané požadavky, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Adresa společnosti
Chodovská 228
141 00 Praha

ID: 2794702   Dátum zverejnenia: 2.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.