Technik pre servis a montáže VZT a striekacích kabín

JL spol. s r.o.

Miesto práce
Dvojkrížna 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
22.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a servis vzduchotechnických zariadení a striekacích kabín
- drobná údržba zariadení
- diagnostika zariadení s cieľom odstránenia chýb
- ďalšie súvisiace činnosti

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
- možnosť kariérneho rastu
- poskytnutie pracovných pomôcok a sociálny program
- motivačný mzdový systém
- pre uchádzačov mimo Bratislavy: možnosť ubytovania v BA

Informácie o výberovom konaní

- miesto výkonu práce: Slovensko a Maďarsko

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

- nutná znalosť elektrotechniky
- nutná prax v oblasti diagnostiky elektrotechnických a strojných zariadení
- maďarský jazyk výhodou

JL spol. s r.o. je spoločnosťou s pevným zázemím a medzinárodným pôsobením. Vyše 25 rokov činnosti na slovenskom trhu sú zárukou spoľahlivosti a kvality poskytovaných služieb v oblasti predaja autolakov a pomocného materiálu pre lakovanie a opravy vozidiel. JL spol. s r.o. je oficiálnym zástupcom značky PPG, Max Meyer a NEXA Autocolor pre Slovenskú republiku. Spoločnosť JL spol. s r.o. zabezpečuje aj školenia pre našich klientov priamo v priestoroch spoločnosti a poskytuje mechanické a lakovacie práce pre zákazníkov. Zamestnanci firmy si uvedomujú, že iba dlhodobou a poctivou prácou bude spoločnosť JL spol. s r.o. prvou voľbou zákazníka v oblasti farieb a technológii pre povrchové úpravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dvojkrížna 5
821 07 Bratislava
www.jl.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniel Ružič
Tel.: 02/40204114
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822196   Dátum zverejnenia: 22.11.2016