Obchodník/predajca

JL spol. s r. o.

Miesto práce
Dvojkrížna 5, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prioritou je získavanie nových zákazníkov
- zodpovednosť a starostlivosť o existujúcich klientov
- zabezpečovanie odbytu podľa stanoveného plánu spoločnosti
- vybavovanie potrieb zákazníkov/ objednávky, reklamácie, školenia.../
- vedenie databázy klientov

ponúkame: - individuálny spôsob práce
- adekvátne ohodnotenie
- služobné vozidlo
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť a presvedčovacie schopnosti
- skúsenosti s takýmto druhom práce
- prax minimálne 1 rok v takejto oblasti
- znalosť práce s PC, VP

JL spol. s r.o. je spoločnosťou s pevným zázemím a medzinárodným pôsobením. Vyše 30 rokov činnosti na slovenskom trhu sú zárukou spoľahlivosti a kvality poskytovaných služieb v oblasti predaja autolakov, pomocného materiálu, striekacích kabín a rôznych odsávacích systémov pre lakovanie a opravy vozidiel. JL spol. s r.o. je oficiálnym zástupcom značky PPG, Max Meyer, NEXA Autocolor, Roberlo, Sata, Rupes, 3M a Norton pre Slovenskú republiku. Spoločnosť JL spol. s r.o. zabezpečuje aj školenia pre našich klientov priamo v tréningovom centre v priestoroch spoločnosti a taktiež je zapojená do Duálneho vzdelávania študentov v odbore autolakovník. Zamestnanci firmy si uvedomujú, že iba dlhodobou a poctivou prácou bude spoločnosť JL spol. s r.o. prvou voľbou zákazníka v oblasti farieb a technológii pre povrchové úpravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 142053  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou