Kontrolór požiarnotechnických zariadení

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie činností kontroly požiarnotechnických zariadení
-vypracovávanie a vedenie dokumetácií z kontrol požiarnotechnických zariadení
-montáž požiarnotechnických zariadení

práca vo vysokovalifikovanom kolektíve
motivujúce platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na j.kukucka@jkboz.sk, do predmetu prosím napíšte ,,Kontrolor"

Uchádzači ktorí spĺňajú podmienky budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-osobitné oprávnenie na výkon činnosti kontroly hasicich prístrojov - výhodou
-znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem výhodou
-organizačné schopnosti
-samostatnosť
-zodpovednosť

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrane pred požiarmi, predajom a servisom požiarno-technických zariadení a predajom OOPP. Nadstavbovými službami v oblasti inštalácie a dodávky systémov EPS a HSP a projekčnou činnosťou PBS.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Nováckeho 4/A
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Kukučka
Tel.: 0907 304 514
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 924270   Dátum zverejnenia: 21.11.2016