Obchodný manažér

JKBOZ s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1.000,- EUR brutto / mesiac ( + odmeňovanie z objemu dosiahnutých obchodov )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME NAJLEPŠIEHO OBCHODNÍKA
a vieme ho zaplatiť.

- budovanie nových obchodných príležitostí
- akvizícia nových klientov
- kontaktovanie nových potencionálnych klientov
- komunikácia s existujúcimi klientom
- udržiavanie obchodných vzťahov
- príprava cenových ponúk

práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve
motivujúce platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu
zaujímavý sociálny program

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,Obchodný manažér"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. s 2 ročnou praxou v oblasti obchodu a služieb BOZP
- znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka podmienka (angličtina - nemčina)
- znalosť oblasti BOZP a OPP - podmienka
- vysoko pro-zákaznícky orientovaný
- reprezentatívne vystupovanie, výrazné komunikačné schopnosti

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 747460  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,- EUR brutto / mesiac ( + odmeňovanie z objemu dosiahnutých obchodov )