Autorizovaný bezpečnostný technik, technik PO

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie činností bezpečnostného technika a technika PO v zmluvných spoločnostiach
-vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
-vykonávanie školení v uvedených oblastiach
-vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnosti
-vyšetrovanie pracovných úrazov
-zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi
-reporting vykonaných činností nadriadenému

práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve
motivujúce platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu
zaujímavý sociálny program

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,ABT, TPO"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika (podmienka)
-osvedčenie technika PO (podmienka)
-znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem
-organizačné schopnosti
-samostatnosť
-zodpovednosť
-profiremnosť

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2483533  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na pohovore