Referent nákupu a predaja

JKBOZ s. r. o.

Miesto práce
Kolomana Novackého, Prievidza
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 600,- Eur v závislosti od skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riešenie obchodných prípadov (objednávka, príjem, výdaj, fakturácia)
-zabezpečovanie logistiky
-objednávanie prepráv
-uplatňovanie metódy Just in time
-riešenie problematických situácií a navrhovanie riešení
-riadenie skladovej evidencie a inventúry
-administratívne práce

práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve
zaujímavé platové hodnotenie
možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu
1x ročne nadštandardná lekárska prehliadka
13. a 14. plat

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected], do predmetu mailu napíšte ,,REFERENT OBCHODU"

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti JKBOZ s. r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-organizačné schopnosti
-telefonické zručnosti
-komunikatívnosť
-samostatnosť
-zodpovednosť

Progresívne rastúca spoločnosť zaoberajúca sa službami v oblasti BOZP, OPP a PTZ. Našim mottom je ,,.....robíme všetko pre Vašu bezpečnosť". Bezpečnosť pri práci je pre nás záväzkom. Pôsobíme na celom Slovensku a v Českej republike. Naše doplnkové služby v oblasti PTZ a predaja a servisu OOPP dotvárajú komplexnosť našich služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1793382  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600,- Eur v závislosti od skúseností a zručností.