Stavebný dozor

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Hodžova 8, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon dozoru pri pozemných stavbách a ukončovaní stavieb v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- zodpovedanie za riadnu inštaláciu a prevádzku technického vybavenia na stavbe
- vykonávanie dohľadu nad vedením stavebného denníka
- zodpovedanie za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby ako aj za dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
- vplývanie na odstránenie zistených závad, informovanie stavebného úradu v prípade závad, ktoré nie je možné odstrániť v rámci výkonu stavebného dozoru
- komunikácia s investormi a dodávateľmi
- spolupráca s projektovým manažérom
- výkon ďalších činností súvisiacich so stavebným dozorom

- osobný rozvoj
- práca v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá a perspektívna práca na významných medzinárodných i nadnárodných projektoch
- čerpanie benefitov zahraničných spoločností

Do výberového konania sa zaradíte zaslaním žiadosti o zamestnanie a životopisu v slovenskom i anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť z oblasti poskytovania služieb stavebného manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť
- platné osvedčenie na výkon danej činnosti
- VP sk. B
- flexibilita
- precíznosť
- organizačné schopnosti
- cieľavedomosť

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3136010  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou