Vodič vysokozdvižného vozíka

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a vedenie vysokozdvižného vozíka,
- presun skladového materiálu v rámci pridelených pracovísk,
- starostlivosť o pridelené pracovné prostriedky a techniku,
- nakladanie, balenie, vybaľovanie a expedícia skladového materiálu,
- manipulačné a pomocné práce v sklade

- možnosť trvalej a stabilnej práce
- zvýšenie základnej mzdy po uplynutí skúšobnej doby
- dochádzkový bonus
- pravidelné štvrťročné a iné bonusy (špeciálne, produkčné, mimoriadne)
- možnosť zvýšenia si kvalifikácie
- stravné lístky
- firemné akcie (koncoročné posedenie, športové aktivity...)
- autobusová doprava

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite životopis alebo nás navštívte osobne na adrese spoločnosti.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli reagovať na zverejnenú ponuku, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorý v najväčšej miere spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle. Patrí medzi dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia s.r.o. a zabezpečuje pre ňu celý rozsah logistických operácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať v nepretržitej 3-zmennej prevádzke
- prax v obsluhe vysokozdvižného vozíka - PODMIENKA!
- výhodou je prax s obsluhou bočného vysokozdvižného vozíka (tzv. retrák)
- platné osvedčenie na obsluhu VZV (s každoročným preskúšaním)
- skúsenosti so stohovaním objemného nákladu

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2835369  Dátum zverejnenia: 1.12.2016