Skladník

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 507€-557€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybaľovanie a triedenie skladového materiálu/automobilové súčiastky - práca s bremenom
- ukladanie materiálu do regálov
- príprava materiálu na expedíciu
- obsluha elektrického vozíka druhu C
- obsluha manipulačnej techniky
- zásobovanie výrobnej linky
- manipulačné a pomocné práce v sklade

- zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- pravidelný príjem, výplatný termín 15. v mesiaci
- služby personálneho konzultanta
- dochádzkový bonus
- príplatky za poobedné a nočné pracovné zmeny
- možnosť zvýšenia kvalifikácie v rámci zamestnania
- bonusy - štvrťročné, polročné, koncoročné, špeciálne, produkčné či mimoriadne
- autobusová doprava
- možnosť ubytovania

Reagujte zaslaním životopisu na adresu [email protected] alebo nás navštívte osobne na adrese Hodžova 8, Žilina. Popis cesty k nám nájdete na http://www.jkmanagement.eu/#contact

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia. Zabezpečuje celý rad logistických operácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii vítaná, nie však nutná
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa, zvyšovať si kvalifikáciu
- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2691260  Dátum zverejnenia: 15.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 507€-557€