HR Špecialista

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitrianský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod kancelárie,
- agenda v oblasti personálnej administrácie zamestnancov,
- zabezpečenie nástupu nových zamestnancov,
- pravidelná komunikácia so zamestnancami a klientmi,
- vedenie osobných spisov (evidencia nástupov, zmien a výstupov),
- reporting v oblasti personálnych údajov,
- komunikácia s poisťovňami a kontrola dochádzky,
- príprava interných reportov, štatistík a analýz a
- plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu,
- príjemná atmosféra v spoločnosti,
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej pozícii,
- zamestnanecké benefity a
- firemné akcie.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli reagovať na zverejnenú pracovnú ponuku, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
www.jkmanagement.eu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika a ľudské zdroje, humanitné vedy, ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii je podmienkou,
- anglický jazyk výhodou,
- orientácia v Zákonníku práce,
- ochota cestovať a riešiť personálne úlohy u klienta,
- schopnosť flexibilne reagovať a pracovať podľa potreby,
- samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť,
- veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
- príjemné vystupovanie a
- schopnosť pracovať pod stresom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2270573  Dátum zverejnenia: 8.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.