Vodič nákladného auta (s návesom)

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600€ + 30€ dochádzkový bonus / brutto + príplatky za zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča nákladného vozidla (s návesom) do skladu v závode KIA Motors Slovakia pri Tepličke Nad Váhom. Práca sa vykonáva v 3-zmennej prevádzke! Jazdí sa len v areáli KMS!

Náplň práce: obsluha, vedenie motorového vozidla, presun skladového materiálu v rámci pridelených pracovísk, starostlivosť o pridelené pracovné prostriedky a techniku. Na uvedenú pozíciu je potrebné mať prax s vedením motorového vozidla (C+E) a prax na VZV (ideálne aj platný preukaz).

-možnosť využívať autobusovú dopravu zabezpečenú pre KMS
-príplatky za poobedné a nočné zmeny
-rôzne bonusy (štvrťročné, produkčné, letné a zimné bonusy)
-možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom

Informácie o výberovom konaní

Je nutné mať platné doklady:

* VP sk. C, E
* psychická spôsobilosť
* zdravotná spôsobilosť
* digitálna (tachografová) karta
* kvalifikačná karta vodiča
* preukaz na obsluhu VZV (výhoda) + prax (PODMIENKA!)

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli reagovať na zverejnenú pracovnú ponuku, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Zahraničná nadnárodná logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2012324  Dátum zverejnenia: 12.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ + 30€ dochádzkový bonus / brutto + príplatky za zmeny