Obchodný zástupca personálnej agentúry

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská republika, Bratislavský kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
motivujúce finančné ohodnotenie (mzda+motivačná zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme podnikavého kolegu s obchodnými zručnosťami, ktorý bude reprezentovať spoločnosť a zvlášť cieľavedome prezentovať služby našej personálnej agentúry u potencionálnych klientov.

Náplň práce:
- Akvizícia nových klientov
- Budovanie a rozvoj vzťahov s novými i súčasnými klientmi
- Aktívne monitorovanie trhu
- Dojednávanie a vedenie obchodných jednaní
- Príprava prezentácie služieb spoločnosti a obchodných ponúk
- Participovanie na vytváraní obchodných plánov
- Riadenie zverených projektov
- Operatívne plnenie úloh plynúcich z dennej agendy

zázemie stabilnej spoločnosti
možnosť profesionálneho rozvoja
technické zabezpečenie práce
motivujúce finančné ohodnotenie (závislé i od dosiahnutých výsledkov)

Vyžadujeme skúsenosti s akvizíciou nových klientov a tiež s rokovaním na úrovni vedenia spoločnosti a jej personálneho oddelenia. Prínosom pre Vás je i prípadná sieť Vašich kontaktov, s ktorými budete pracovať.

Platové podmienky, zamestnanecké výhody a benefity budú predmetom osobného stretnutia.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o spoluprácu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú naše požiadavky.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme Vám veľa úspechov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JK Management poskytuje HR a IT služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, znalosť iného jazyka je výhodou
- rozvinuté obchodné zručnosti
- skúsenosti s vedením obchodných rokovaní a znalosť obchodných procesov
- skúsenosti s obchodným zastupovaním personálnej agentúry, príp. skúsenosti z oblasti predaja služieb
- schopnosť vnímania a hodnotenia príležitosti
- aktívny prístup k práci
- silná orientácia na klienta
- schopnosť organizácie a plánovania práce
- komunikačné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- reprezentatívne vystupovanie
- rozhodnosť
- iniciatívnosť
- schopnosť argumentovať, vyjednávacie schopnosti
- ochota cestovať (sídlo spoločnosti je v Žiline)

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1702050  Dátum zverejnenia: 28.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie (mzda+motivačná zložka mzdy)