Reagujte bez životopisu

PLC programátor (junior/medior/senior)

JIPATECH group, s.r.o.

Praha, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato příležitost představuje skvělou kariérní výzvu pro každého, kdo chce být součástí rozrůstajícího týmu transformující velké projekty do reality!

Hledáte možnost zapojit se do unikátních projektů a stát se součástí dynamického, i když menšího, SW týmu v oblasti automatizace?

Možnost práce odkudkoliv po ČR!

Staňte se členem našeho týmu! :-)

Náplň práce:

  • Návrh a programování PLC systémů pro automatizaci výrobních procesů
  • Analýza a specifikace požadavků zákazníka
  • Tvorba a udržování technické dokumentace
  • Testování a ladění programů v PLC
  • Spolupráce s ostatními odděleními (např. s oddělením elektrokonstrukce) pro dosažení optimálních řešení
  • Poskytování technické podpory a školení uživatelů
  • Práce v ČR nebo i s výjezdy do zemí v okolí

Požadujeme:

  • min.SŠ - automatizace, elektrotechnika nebo v příbuzných oborech
  • Praktická zkušenost s programováním PLC (primárně Siemens, ale také Allen-Bradley,...) alespoň 1 rok
  • Znalost principů průmyslové automatizace a procesního řízení
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Komunikativní angličtina

Nabízíme:

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráce formou HPP nebo IČ
  • Možnost práce odkudkoliv z ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Individuální rozvržení pracovní doby
Rozjezd zcela nového projektu
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Nováček
Tel.: 777626620
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4797908  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc