Manažer řetězce lahůdkářských prodejen

Jindřiška Šindelářová

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Odpovědnost za celkový chod našich devíti pražských prodejen,

Náplní Vaší práce bude: Motivovat provozní a jejich týmy prodavačů, zajišťovat podporu prodeje našich výrobků na provozovnách, vyhledávání prostor pro nové provodejny a úzká spolupráce při jejich budování, skladba prodávaného zboží, nastavování systémových postupů práce Vašich podřízených

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Musíte být lídr s uměním jednat a motivovat zaměstnance

Výborná znalost práce na PC Excel, Word, Outlook je nutností

Zkušenosti ve stejném nebo podobném oboru jsou také nutností

Měli by jste být časově velmi flexibilní

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme Vám vedoucí pozici v rostoucí české rodinné firmě kde se múžete plně realizovat a kde není nijak zastropován Váš profesní růst.

Nabízíme velmi dobré platové podmínky, kzteré se skládají ze základu, motivační složky a odměn.

Motivační složka bude podíl na celkovém zisku provozoven.

Nástupní plat je 40 000,- Po zkušební době 50 000,- + provize

Očekávaný a realistický nárůst měsíční provize je až v násobcích základního platu již do 36 měsíců

K dispozici budete mít služební auto, smart phone a laptop

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2617333  Dátum zverejnenia: 21.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.