Office manager/Assistant

BTS Technology, s.r.o.

Miesto práce
okres Galanta
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne činnosti súvisiace s chodom kancelárie
- fakturácia
- príprava účtovných podkladov pre externú účtovnú spoločnosť
- kontrola výkazov od účtovnej spoločnosti (DPH, VZaS, Súvaha)
- príprava dochádzky a podkladov pre spracovanie miezd, objednávanie stravných lístkov
- spracovanie a následná evidencia všetkej korešpondencie
- sledovanie splatností faktúr a príprava ich úhrad
- vyhotovovanie výstupných podkladov pre vedenie spoločnosti (tabuľky v Exceli)
- ostatné (vybavovanie víz, správa vozového parku a mobilných telefónov, súkromné záležitosti riaditeľa spoločnosti, atď.)

Firma sa bude sťahovať do Galanty v priebehu mesiaca Apríl. V súčasnosti máme kanceláriu v Senci, kde by prebiehalo aj výberové konanie a prvé 2 mesiace skúšobnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti odpadového hospodárstva. Ponúka súhrnné riešenia pre všetky druhy prevádzok so zameraním sa na maximálne dotriedenie a znižovanie množstva odpadu vyvezeného na skládku. Rovnako zabezpečuje aj poradenstvo v oblasti legislatívy. V súčasnosti medzi jej klientov patria medzinárodné výrobné spoločnosti z oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2940052  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou