Riadte, koordinujte a zodpovedajte za všetky administratívne a organizačné záležitostí v našej spoločnosti ako Office manager.

JFcon, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe preskúšaných odborných znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizačné práce:
  • Komplexné zabezpečovanie chodu a organizácie kancelárie, asistencia manažmentu a administratívne práce s tým spojené
  • spolupráca s dodávateľmi a odberateľmi
  • Starostlivosť o návštevy v spoločnosti. ( príprava a podávanie občerstvenia.)
  • Organizovanie firemných aktivít, eventov a pod.
  • Kancelárske práce:
  • Evidencia dokumentácie
  • Sledovanie a nákup kancelárskych potrieb a občerstvenia (kuchynka)
  • Podpora ekonomických činností spoločnosti:
  • príprava podkladov pre účtovníctvo, vystavovanie faktúr a objednávok, evidencia atď.
  • spracovanie objednávok a účtovných dokladov,
  • Administratívna podpora vedenia ekonomického oddelenia.
  • Komunikácia:
  • Zabezpečuje plynulú externú aj internú komunikáciu ( telefonickú, mailovú, poštovú)
  • spracovanie interných dokumentov a komunikácia s inými oddeleniami a úradmi

  • Zaručujeme vám stabilné zázemie a dlhodobé zamestnanie, takže sa nemusíš obávať neistoty na trhu práce.
  • Na pracovisku máte k dispozícii kávu, čaj a ovocný bufet, aby si si mohol/a pochutiť na občerstvení aj počas pracovného dňa.
  • S MULTISPORT kartou sa môžete zapojiť do rôznych športových aktivít, ktoré ti pomôžu udržať si kondíciu a zlepšiť svoje zdravie.
  • Okrem toho organizujeme firemné teambuildingy, kde sa môžete spoznať s kolegami a zlepšiť svoje pracovné vzťahy.
  • Pre váš osobný a profesionálny rast ponúkame pravidelné školenia a odborné vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
FLOWii - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administrativa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!

Ak ste organizačne založená osoba, ste precízna, samostatná a zodpovedná so zmyslom pre poriadok a detail, potom tento post čaká na Vás. Je výhodou mať skúsenosť na rovnakej alebo obdobnej pozícii. My hľadáme tímového hráča. Ale musíme Vás upozorniť na to, že tento post je náročný, aj keď sa Vám to na prvý pohľad tak nemusí zdať.

Referencie spoločnosti na www.jfcon.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kováč
E-mail: poslať životopis
ID: 4826876  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac