Zámočník-montážnik, zvárač

JEV - ROŠT AJ, s.r.o. Humenné

Miesto práce
Mierová 25/40, 066 01 Humenné, Bratislava, okres Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových konštrukcií a zámočníckych výrobkov a následná montáž podľa výkresovej dokumentácie.
Výroba Humenné-dielňa a montáž na Slovensku.

– dlhodobá garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok
– isté pracovné miesto v rodinnom pracovnom prostredí v súkromnej spoločnosti
– práca ako kmeňový zamestnanec spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- pracovníci so skúsenosťami so zváraním s CO2
- základná znalosť konštrukcií, samostatnosť a
čítanie technických výkresov
- prax v strojárenstve min.3 roky- výhodou
- platové ohodnotenie v závislosti na skúsenostiach
- práca na živnosť-výhodou
- prijímame aj pracovné skupiny

Spoločnosť sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou oceľových konštrukcií a zámočníckou výrobou pre stavebné a technologické celky, ale aj pre občiansku vybavenosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3134886  Dátum zverejnenia: 18.7.2017