Reagujte bez životopisu
Logo Jeseň-Košice n.o.

Zdravotná sestra

Jeseň-Košice n.o.

Miesto práce
Alvinczyho 2b, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacpodľa výkonu práce možné výkonostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

agenda, dávkovanie liekov, zdravotná starostlivosť o prijimateľa socialnej služby, koordinácia práce opatrovateľov

Informácie o výberovom konaní

možnosť vyplatiť zvyšok stabilizačného príspevku

prosime uchádzačov kontaktovať našu spoločnosť telefonicky v prac.dňoch od 07:30 do 15:00 na tel.č. 0911 010 001 alebo poslať životopis mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, stredná zdravotná škola ukončená do roku 2004, dipl.sestra alebo Mgr., Bc /ošetrovateľstvo/

empatia, komunikatívnosť, ľudský prístup...

Zariadenie poskytujúce sociálne služby pre ľudí v dôchodkovom veku

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4835484  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac