Junior hlavný inžinier projektu HIP - projekty obnoviteľných zdrojov

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí len a len od skúseností a seniority kandidáta. K mzde patria aj bonusy až do výšky 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Junior HIPa :) pre projekty obnoviteľných zdrojov, konkrétne na riadenie developmentu projektov veterných elektrární.

Fakt unikátna a pionierska práca, pretože budete vlastne na začiatku rozvoja nového odvetvia energetiky na Slovensku.

Nehľadáme nevyhnutne niekoho už s existujúcou skúsenosťou z energo sektora, náramne by sa nám páčil/la aj nadšenec/nadšenkyňa pre obnoviteľné energie a ekologické riešenia všeobecne.

Budete pracovať na projektovej dokumentácii všetkých stupňov:
• Získavanie a analýza podkladov k lokalite pre projektovú prípravu
• Riadenie a realizácia vybraných procesov plánovania projektov veterných elektrární
• Inžinierska činnosť na získanie povolení pre výstavbu veterných elektrární
• Komunikácia s orgánmi štátnej správy a dotknutými osobami počas povoľovania projektov
• Spolupráca a koordinácia s dodávateľmi
• Príprava rozpočtov a časových harmonogramov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

O našom klinetovi Vás budeme informovať hneď počas prvého rozhovoru,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Litváková
Tel.: +421902919519
E-mail: poslať životopis
ID: 4813493  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac